Kıbrıs inşaat ve Kıbrıs emlak sektörüne markalı konut projeleri kazadıran Noyanlar, şimdi de turizmde de iddialı bir adım atıyor. Noyanlar Group, son yılların gözde turizm ve yatırım merkezi Long Beach’e yeni bir otel açıyor.

Sea Life Hotel markası altında hizmete girecek otel, aynı zamanda Long Beach bölgesinin ikinci oteli olması özelliğini de taşıyor.

İnşaatı yaklaşık bir senede tamamlanan hotel, yarın akşam düzenlenecek açılış koktyeli ile kapılarını açacak.

Toplam 52 odadan oluşan otelde toplantı salonu, havuzlar, spor salonu ve roof bar bulunuyor. Otel düzenlenirken, engelliler için özel dizayn edilmiş odaların düşünülmesi gözlerden kaçmıyor. Makenzi plajının karşısında bulunan hotelin, konumundan dolayı odalarından önemli bir çoğunlu deniz manzarasının olması dikkat çekiyor

Noyanlar Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Zarif Noyan otelin hizmete gireceğinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduklarını, aynı zamanda Long Beach bölgesine ikinci hoteli kazandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

Noyan: ‘’Sea Life Hotel’in, bölgemize gün geçtikçe artan turizm talebini karşılamamızda lokomotif rol oynayacağını düşünüyorum. Noyanlar Group güvenilirlik ve kalitesini aynı şekilde burada da devam edeceğini söylebilirim’’ şeklinde konuştu.