Kadıköy Belediyesi’nden Emrullah Turanlı’nın araçlarına haciz işlemi.! Fikirtepe’de kat karşılığı inşaat yapma vaadiyle sözleşme imzalayan ve bir çok vatandaşın evini yıktığı halde yaklaşık 8 yıldır kirlarını da ödemeyerek mağdur olmalarına sebep olan Emrullah Turanlıya Kadıköy Belediyes’nden Haciz Şoku!!! Kadıköy Belediyesi ile daha öncesinden de davalık olan ve tazminat kazanan Taşyapı’nın patronu Emrullah Turanlı’ya Kadıköy Belediyesi’nden haciz işlemi! Fikirtepehaber.com olarak yetkililerden edindiğimiz göre, Emrullah Kadıköy Belediyesi tarafından Turanlı’nın 48 aracı için icra işlemi başlatıldı. Başlatılan icra işlem sonrası trafikte yakalanan 4 aracına el konulurken, diğerleri için de işlemlerin devam ettiği bildirildi. Başlatılan haciz işlemlerinin, Turanlı tarafından ödenmeyen bazı vergi borçlarından dolayı olduğu iddia edilirken, konuyla ilgili Kadıköy Belediyesi’nin yarın bir basın açıklaması yapması bekleniyor..

Fikirtepehaber.com olarak yetkililerden edindiğimiz bilgilere göre, Kadıköy Belediyesi Ödenmeyen bazı vergilerden dolayı ünlü işadamı Emrullah Turanlı’nın bazı araçlarına icra işlemi başlatığı iddia edilmekte. Fikirtepehaber.com olarak başlatılan icra işlemi araç listesini yayınlıyoruz.. Konuyla ilgili Kadıköy Belediyesi’nin kamuoyunu aydınlatmak amacıyla yarın bir basın açıklaması yapması bekleniyor..

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.fikirtepehaber.com/gundem/kadikoy-belediyesi-nden-emrullah-turanli-nin-araclarina-haciz-islemi-h4394.html

Fikirtepe Haber

Fikirtepehaber.com olarak detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz…