Erdal Bahçıvan’ın hellim peyniri nasıl fenomen oldu?

Bahçıvan markasının hellim peynirini tanıtan Yuko, videoda bu peynir çeşidinin son günlerde Japonya’da oldukça popüler olduğunu söylüyor.

Dünyanın en popüler video sitesi Youtube, günde milyonlarca videonun yüklendiği, milyarlarca kişinin video izlediği dev bir mecra. Yıllar içinde çektiği videolarla hatırı sayılır izlenme rakamları elde eden birçok Youtube fenomeni ortaya çıktı.

Çektikleri videolarla ciddi gelirler elde eden bu fenomenler arasında Yuka Kinoshita’ya dikkat çekmek istiyoruz. Yuko’nun kanalı 3 milyona yaklaşan abone sayısına sahip. Yuko, ufak tefek olmasına rağmen bazen 2 kilogramlık porsiyonları tek oturuşta yemesi ile dikkat çekiyor.

Yediklerini tanıtan ve yemekten aşırı keyif alan Yuko geçtiğimiz günlerde hellim peynirini denedi. Bahçıvan markasının hellim peynirini tanıtan Yuko, videoda bu peynir çeşidinin son günlerde Japonya’da oldukça popüler olduğunu söylüyor.

Bahçıvan’ın 250 gramlık sekiz adet yani 2 kilogramlık peynirini deneyen Yuko, peynirle ilgili bilgiler de veriyor. Anlayacağınız milyonlarca kişi Yuko’nun videosu ile Türkiye’nin en eski peynir markalarından Bahçıvan ile tanıştı.

İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan ve şirketteki yöneticilerinin bu videodan haberleri var mı öğrenemedik. Haberleri yoksa da biz duyuralım istedik…

Para Dergisi